Tepelná čerpadla

shutterstock_136724594Nabízíme

Instalace tepelných čerpadel

Protože naše firma disponuje oprávněním k nakládání s chladivy, tak se při instalacích zaměřujeme především na tepelná čerpadla se samostatnou vnitřní a venkovní jednotkou (split), jejichž venkovním jednotkám nehrozí zamrznutí venkovní části topného systému, např. při delším výpadku elektřiny za mrazivých dní. Z hlediska zdroje tepla jsou mezi klienty nejoblíbenější tepelná čerpadla vzduch – voda.

Instalace topné soustavy

Abychom mohli klientům nabídnout dodávku topení na klíč, nabízíme i instalace topné soustavy navazující na tepelné čerpadlo. Jako nejvhodnější variantu k tepelným čerpadlům provádíme instalaci podlahového topení. Pokud však bude tepelné čerpadlo instalováno jako náhrada stávajícího zdroje tepla, dokážeme navrhnout vhodnou variantu i pro tato řešení.

Doporučujeme

Našim klientům doporučujeme tepelná čerpadla těchto japonských značek, a to zejména pro jejich spolehlivost a vychytávky, které zaručí běh čerpadla i za nepříznivých venkovních podmínek (např. automatické odmrazování výparníku při teplotách okolo 0°C a vysoké vlhkosti):

toshiba-small

Kontaktujte nás

Doporučujeme produkty

PANASONIC Aquarea

Tepelná čerpadla pro každou situaci

ESTIA tepelné čerpadlo vzduch-vodaTOSHIBA ESTIA

Mimořádně spolehlivá technologie