O naší společnosti

Firma Pointec, s.r.o. je společnost zabývající se dodávkami, montáží a servisem technických zařízení budov – klimatizace, tepelná čerpadla, podlahové topení, vzduchotechnika, solární systémy, rekuperace tepla.

 

Společnost byla založena v roce 2004 jako firma specializující se na technická zařízení budov typu vzduchotechnika a klimatizace. Postupně, dle požadavků našich klientů, jsme rozšířili činnost o tepelná čerpadla, podlahové topení a solární systémy.

Prioritou naší společnosti je spokojený zákazník, proto se snažíme vyhovět všem vašim požadavkům tak, aby jste se v budoucnu na nás opět obrátili a případně nás i doporučili vašim příbuzným, přátelům či kolegům, až budou i oni vybavovat své domovy, kanceláře či provozovny klimatizací, vzduchotechnikou, tepelným čerpadlem či solárním systémem.

Naši technici jsou neustále proškolováni tak, abychom vždy drželi krok s technologickým vývojem.

Historie společnosti

Společnost Pointec, s.r.o. byla založena v lednu 2004, rok 2014 se tak pro nás stává významným milníkem.  Oslavíme desetileté působení na českém trhu.

Zpočátku jsme se specializovali na vzduchotechniku. Dále jsme naši činnost rožšířili o klimatizace. Díky rostoucímu zájmu klientů o energeticky úsporné zdroje vytápění jsme náš obor podnikání dále rozšířili o montáž tepelných čerpadel a solárních ohřevů vody. Velice populární je v současti i zpětné získávání tepla tzv. rekuperace, která pro nás představuje podskupinu oboru vzduchotechnika.

A konečně v souvislosti se snížením nákladů na dodávku a montáž tepelných čerpadel jsme byli klienty žádáni o kompletní službu, proto již třetím rokem provádíme i montáž podlahového vytápění jako ideální topné soustavy pro tepelná čerpadla (nízkoteplotní systémy).

A protože podnik je živý organismus, doufáme, že naše historie zde nekončí …

KARIÉRA U POINTEC

Technik klimatizačních zařízení

Pro posílení našeho týmu hledáme pracovníka na pozici technik klimatizačních zařízení a tepelných čerpadel.

Náplň práce

montáž klimatizačních zařízení, tepelných čerpadel a vzduchotechniky
servis a opravy výše uvedených zařízení
havarijní pohotovost

Požadujeme

vyučení v oboru technik klimatizačních zařízení a tepelných čerpadel nebo
vyučení v oboru elektro a platnou vyhl. 50/1978 Sb.
svářečský průkaz výhodou
řidičský průkaz B

Nabízíme

dobré platové ohodnocení
práci v mladém kolektivu

Kontaktujte nás